STRONA GŁÓWNA ODCINKI ABOUT PLIKI DO POBRANIA

O MODEL WORKOUT

Trenuj razem z niektórymi z najseksowniejszych modelek na świecie. Pomogą Ci one w drodze do uzyskania perfekcyjnego ciała, o którym marzysz! Wtajemniczą Cię w sekrety zachowania nienagannej figury. Wybraliśmy 4 top modelki do pomocy w demonstracji ruchów, z połączeniem ćwiczeń siłowych i cardio. Jest to trening, który zapewni gwarantowane rezultaty już po 5 dniach ćwiczeń!


ABOUT CHELSEA HUNTER

Chelsea Hunter to popularna modelka, aktorka, host, tancerka i promotorka w Los Angeles. Od 2006 roku rozwinęła swoją karierę tworząc możliwości i relacje, które zaprowadziły ją do narodowej ekspozycji występującej w filmach fabularnych, reklamach telewizyjnych i drukowanych.

Ta piękna blondynka od zawsze zajmowała się sportem, włącznie z zapasami w męskim składzie liceum! Zdobyła ona wiele nagród, takich jak Miss Fitness Arizona 1999 i 2001, trzecie miejsce w 2000 World Sport Aerobics Competition, jak i również NCAA PAC 10 i zakwalifikowała się do zawodów regionalnych na biegu przez płotki na 400 i 100m University of Arizona. Posiada ona niesamowitą pasję do sportów, zdrowego żywienia i cieszy się dzieleniem swojej wiedzy z innymi.

Jej pasja dla fitnessu utrzymuje ją w idealnej formie, która pomaga jej w karierze modelki i tancerki. Niektóre z jej osiągnięć modelingowych to : Surfshot Magazine, BQE Magazine, Revolt Magazine, Sports and Fitness International Magazine, RG Costumes, Chairside Magazine, the main model for Red Engine Jeans, Marc Allison Jeans, the Perfect Sit Up infomercial product i LA Boxing. Ponadto, Chelsea ma wykształcenie i doświedczenie jako tancerka i występowała zs takimi gwiazdami jak : Jennifer Lopez, Tommy Lee, Ludacris, LL Cool J, Abba, LMFAO, Lil Jon i Snoop Dogg.

Chelsea otrzymała zarówno akademickie jak i sportowe stypendia na University of Arizona otrzymując dyplom Media Arts z Hiszpańskiego i Informatyki W trakcie swojej kariery, każdego roku brała udział w Mistrzostwach PAC 10, uzyskując dyplom Magna Cum Laude z wyróżnieniem. Dodatkowo, została nazwana dobroczynnym sportowcem roku (Raytheon Sportswoman of the Year) i otrzymała liczne humanitarne, akademickie i sportowe pochwały.. 

Chelsea jest zawsze gotowa na wyzwania i nie boi się nowych przygód. Gdy nie pracuje, uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu! Kocha biegać, nurkować, zip-line, pracować jako wolontariuszka, skakać ze spadochronem, tańczyć i bawić się z jej psami na słońcu.